kontakt_12

Biuro Rachunkowe Podatnik S.C.
ul. Bonarka 21 (I piętro)
30-415 Kraków
tel. stacj. (0 12) 357 38 38
fax. (0 12) 376 79 10
Nip: 679-309-70-02

Kierownik Sekretariatu
Bożena Karczewska
biuro@biuro-podatnik.pl
Tel.(012) 357-38-38
Tel.fax.(012) 376-79-10

Numer konta:   34 1140 2017 0000 4202 1211 8248

      Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
ksiegowosc@biuro-podatnik.pl

 Główna Księgowa/ Właściciel 
mgr Kamila Cieszkowska
kamila.cieszkowska@biuro-podatnik.pl
Tel.kom. 692-377-259

Zastępca Głównej Księgowej
mgr Anna Hyży
anna.hyzy@biuro-podatnik.pl
Tel.kom 602-134-414

 Kierownik ds administracyjnych
specjalista ds Kadr i Płac
Weronika Grabowska
kadry@biuro-podatnik.pl
Tel.kom. 692-399-876

 Księgowa 
mgr Paulina Płonka
paulina.plonka@biuro-podatnik.pl
Tel.kom. 882-129-297

Księgowa
Anna Ptak
anna.ptak@biuro-podatnik.pl
Tel.kom 795-523-818

Księgowa
mgr Katarzyna Zaręba
katarzyna.zareba@biuro-podatnik.pl
Tel.kom 795-523-818

Księgowa
mgr Izabela Andruchowicz
i.andruchowicz@biuro-podatnik.pl
Tel.kom 664-730-785

Księgowa
Katarzyna Bochnia
katarzyna.bochnia@biuro-podatnik.pl
Tel.kom 606-716-542

 Właściciel/ Broker Leasingowy
mgr Patryk Cieszkowski
biuro@broker-leasingowy.pl
www.broker-leasingowy.pl
Tel.kom 608-124-313